ZAKTUALIZOWANY HARMONOGRAM

Data wpisu: 26.04.2018r. / Aktualizacja 23.05.2018r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rekrutacja do projektu ma charakter ciągły i będzie trwała do momentu zrekrutowania wszystkich grup.
Szkolenie odbywają się w formie 3 zjazdów po 3 dni każdy (łącznie 72 godziny).

Zapewniamy: bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy ponoszą koszt dojazdu na miejsce szkolenia.

Zastrzegamy możliwość zmiany miejsca szkolenia, uwzględniając potrzeby osób zakwalifikowanych do projektu. Dopuszczamy odległość do 50 km od wskazanych miejscowości – pod warunkiem, że miejsca szkoleń będą odpowiadały standardom określonym w projekcie.

W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób do grupy, termin szkolenia ulegnie zmianie. Nowy harmonogram zostanie Państwu przekazany drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej tydzień przed planowym rozpoczęciem pierwszego zjazdu.

W zakładce „Ramowy Program Szkoleniowo-Doradczy” mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem szkolenia (str.10).
Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram szkoleń.

WARMIŃSKO-MAZURSKIE (272 os.)– 17 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Olsztyn 26-28.04, 21-23.05, 11-13.06               brak miejsc
Gr 2 Olsztyn 21-23.05, 7-9.06, 28-30.06                brak miejsc
Gr 3 Olsztyn 15-17.06, 13-15.07, 3-5.08   weekendowo
Gr 4 Olsztyn 18-20.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 5 Elbląg 14-16.06, 5-7.07, 30.07-1.08
Gr 6 Olsztyn 14-16.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 7 Olsztyn 11-13.06, 2-4.07, 23-25.07
Gr 8 Olsztyn 11-13.06, 5-7.07, 26-28.07
Gr 9 Ełk 25-27.06, 12-14.07, 30.07-1.08
Gr 10 Olsztyn 18-20.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 11 Olsztyn 28-30.06, 16-18.07, 2-4.08
Gr 12 Olsztyn 18-20.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 13 Ostróda 4-6.06, 25-27.06, 16-18.07         ostatnie wolne miejsca
Gr 14 Olsztyn 28-30.06, 16-18.07, 2-4.08
Gr 15 Olsztyn/Zalesie 7-9.06, 2-4.07, 16-18.07          brak miejsc
Gr 16 Olsztyn/Zalesie 7-9.06, 2-4.07, 16-18.07
Gr 17 Giżycko 23-25.04, 17-19.05, 7-9.06        brak miejsc

ZACHODNIOPOMORSKIE (304 os.) – 19 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Szczecin 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05      brak miejsc
Gr 2 Szczecin 23-25.04, 17-19.05, 4-6.06          brak miejsc
Gr 3 Szczecin 7-9.06, 28-30.06, 19-21.07
Gr 4 Szczecin 25-27.06, 12-14.07, 30.07-1.08
Gr 5 Koszalin 26-28.04, 21-23.05 4-6.06.        brak miejsc
Gr 6 Koszalin 10-12.05, 7-9.06, 5-7.07            brak miejsc
Gr 7 Koszalin 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07        brak miejsc
Gr 8 Szczecin 11-13.06, 28-30.06, 16-18.06
Gr 9 Kołobrzeg 7-9.05, 7-9.06, 25-27.06     brak miejsc
Gr 10 Kołobrzeg 11-13.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 11 Szczecin 14-16.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 12 Koszalin 14-16.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 13 Szczecinek 11-13.06, 21-23.06, 16-18.07
Gr 14 Szczecin 18-20.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 15 Szczecin 14-16.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 16 Wałcz 18-20.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 17 Wałcz 19-21.04, 14-16.05, 04-06.06      brak miejsc
Gr 18 Wałcz 26-28.04, 21-23.05, 18-20.06      brak miejsc
Gr 19 Szczecin 25-27.06, 14-14.07, 30.07-1.08

 

 

POMORSKIE (416 os.) – 26 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Gdańsk 12-14.04, 07-09.05, 07-09.06       brak miejsc
Gr 2 Gdańsk 14-16.06, 12-14.07, 2-4.08
Gr 3 Gdańsk 11-13.06, 9-11.07, 6-8.08
Gr 4 Gdańsk 18-20.06, 16-18.07, 2-4.08
Gr 5 Słupsk 11-13.06, 28-30.06, 16-18.07
Gr 6 Gdańsk 7-9.06, 2-4.07, 26-28.07
Gr 7 Gdańsk 2-4.07, 30.07-1.08, 16-18.08
Gr 8 Gdańsk 5-7.07, 23-25.07, 16-18.08
Gr 9 Starogard Gdański 14-16.06, 12-14.07, 2-4.08
Gr 10 Gdańsk 5-7.07, 23-25.07, 13-15.08
Gr 11 Gdańsk 14-16.06, 12-14.07, 9-11.08
Gr 12 Gdańsk 11-13.06, 12-14.07, 6-8.08
Gr 13 Chojnice 18-20.06, 19-21.07, 9-11.08
Gr 14 Gdańsk 28-30.06, 19-21.07, 6-8.08
Gr 15 Gdańsk 14-16.06, 2-4.07, 26-28.07
Gr 16 Gdańsk 28-30.06, 16-18.07, 9-11.08
Gr 17 Wejherowo 21-23.05, 7-9.06, 28-30.06,        brak miejsc
Gr 18 Gdańsk 25-27.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 19 Gdańsk 18-20.06, 9-11.07, 2-4.08
Gr 20 Gdańsk 18-20.06, 5-7.07, 26-28.07
Gr 21 Lębork 25-27.06, 9-11.07, 30.07-1.08
Gr 22 Gdańsk 25-27.06, 16-18.07, 6-8.08
Gr 23 Gdańsk 2-4.07, 19-21.07, 6-8.08
Gr 24 Gdańsk 21-23.06, 19-21.07, 9-11.08
Gr 25 Gdańsk 23-25.04, 24-26.05, 25-27.06       brak miejsc
Gr 26 Gdańsk 11-13.06, 5-7.07, 23-25.07

 

KUJAWSKO-POMORSKIE (368 os.) – 23 grupy

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Bydgoszcz 18-20.06, 16-18.07, 6-8.08
Gr 2 Bydgoszcz 11-13.06, 28-30.06, 19-21.07
Gr 3 Bydgoszcz 18-20.06, 5-7.07, 26-28.07
Gr 4 Bydgoszcz 11-13.06, 2-4.07, 23-25.07
Gr 5 Toruń 10-12.05, 28-30.05, 14-16.06.    brak miejsc
Gr 6 Toruń 14-16.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 7 Bydgoszcz 18-20.06, 12-14.07, 30.07-1.08
Gr 8 Bydgoszcz 21-23.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 9 Włocławek 7-9.06, 25-27.06, 12-14.07
Gr 10 Bydgoszcz 14-16.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 11 Bydgoszcz 14-16.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 12 Bydgoszcz 25-27.06, 12-14.07, 30.07-1.08
Gr 13 Grudziądz 25-27.06, 16-18.07, 2-4.08
Gr 14 Bydgoszcz 2-4.07, 19-21.07, 6-8.08
Gr 15 Bydgoszcz 7-9.0.06, 28-30.06, 16-18.07
Gr 16 Bydgoszcz 7-9.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 17 Inowrocław 25-27.06, 16-18.07, 6-8.08
Gr 18 Bydgoszcz/Ciechocinek 8-10.06., 25-27.06, 19-2109. brak miejsc
Gr 19 Bydgoszcz/Ciechocinek 8-10.06., 25-27.06, 19-2109  brak miejsc
Gr 20 Bydgoszcz/Ciechocinek 8-10.06., 25-27.06, 19-2109  brak miejsc
Gr 21 Bydgoszcz 24-26.05, 11-13.06, 28-30.06         brak miejsc
Gr 22 Bydgoszcz 22-24.06, 13-15.07, 27-29.07   weekendowo 
Gr 23 Bydgoszcz 18-20.06, 9-11.07, 23-25.07

 

 

 


 

PODSUMOWANIE PIERWSZYCH ZJAZDÓW SZKOLENIOWYCH

Data wpisu: 15.04.2018r. (zmiana)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia w Szczecinie:

AKTUALNOŚCI – Szczecin

oraz w Gdańsku:

AKTUALNOŚCI – Gdańsk


ZAKTUALIZOWANY HARMONOGRAM

Data wpisu: 14.04.2018r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że rekrutacja do projektu ma charakter ciągły i będzie trwała do momentu zrekrutowania wszystkich grup.
Szkolenie odbywają się w formie 3 zjazdów po 3 dni każdy (łącznie 72 godziny).

Zapewniamy: bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy ponoszą koszt dojazdu na miejsce szkolenia.

Zastrzegamy możliwość zmiany miejsca szkolenia, uwzględniając potrzeby osób zakwalifikowanych do projektu. Dopuszczamy odległość do 50 km od wskazanych miejscowości – pod warunkiem, że miejsca szkoleń będą odpowiadały standardom określonym w projekcie.

W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób do grupy, termin szkolenia ulegnie zmianie. Nowy harmonogram zostanie Państwu przekazany drogą mailową lub telefoniczną najpóźniej tydzień przed planowym rozpoczęciem pierwszego zjazdu.

W zakładce „Ramowy Program Szkoleniowo-Doradczy” mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem szkolenia (str.10).
Poniżej przedstawiamy aktualny od dnia 16 kwietnia harmonogram szkoleń.

WARMIŃSKO-MAZURSKIE (272 os.)– 17 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Olsztyn 26-28.04, 21-23.05             brak miejsc
Gr 2 Olsztyn 10-12.05, 21-23.05, 7-9.06
Gr 3 Olsztyn 18-20.05, 15-17.06, 13-15.07  weekendowo
Gr 4 Olsztyn 17-19.05, 7-9.06, 2-4.07
Gr 5 Elbląg 07-09.05, 24-26.05, 14-16.06   (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 6 Olsztyn 21-23.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 7 Olsztyn 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 8 Olsztyn 24-26.05, 11-13.06, 5-7.07
Gr 9 Ełk 10-12.05, 28-30.05, 25-27.06  (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 10 Olsztyn 24-26.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 11 Olsztyn 24-26.05, 11-13.06, 5-7.07
Gr 12 Olsztyn 28-30.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 13 Ostróda 14-16.05,04-06.06, 25-27.06   (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 14 Olsztyn 28-30.05, 28-30.06, 16-17.07
Gr 15 Olsztyn 4-6.06, 28-30.06, 16-18.07
Gr 16 Olsztyn 7-9.06, 25-27.06, 12-14.07
Gr 17 Giżycko 23-25.04, 17-19.05, 7-9.06    (zmieniono termin 1 zjazdu)

ZACHODNIOPOMORSKIE (304 os.) – 19 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Szczecin 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05       brak miejsc
Gr 2 Szczecin 23-25.04, 17-19.05, 4-6.06          brak miejsc
Gr 3 Szczecin 14-16.05, 7-9.06, 28-30.06
Gr 4 Szczecin 17-19.05, 7-9.06, 28-30.06
Gr 5 Koszalin 26-28.04, 21-23.05      ( ostanie wolne miejsca)
Gr 6 Koszalin 10-12.05, 7-9.06, 5-7.07
Gr 7 Koszalin 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 8 Szczecin 21-23.05, 1-13.06, 28-30.06
Gr 9 Kołobrzeg 07-09.05, 24-26.05, 25-27.06   (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 10 Kołobrzeg 14-16.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 11 Szczecin 24-26.05, 14-16.06, 5-7.07
Gr 12 Szczecin 24-26.05, 14-16.06, 5-7.07
Gr 13 Szczecinek 10-12.05, 28-30.05, 21-23.06
Gr 14 Szczecin 24-26.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 15 Szczecin 28-30.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 16 Szczecin 28-30.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 17 Wałcz 19-21.04, 14-16.05, 04-06.06      brak miejsc
Gr 18 Wałcz 26-28.04, 21-23.05, 18-20.06       ( ostanie wolne miejsca )
Gr 19 Szczecin 4-6.06, 25-27.06, 14-14.07

POMORSKIE (416 os.) – 26 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Gdańsk 12-14.04, 07-09.05, 07-09.06     brak miejsc
Gr 2 Gdańsk 17-19.05, 14-16.06, 12-14.07
Gr 3 Gdańsk 17-19.05, 11-13.06, 9-11.07
Gr 4 Gdańsk 21-23.05, 18-20.06, 16-18.07
Gr 5 Słupsk 10-12.05, 11-13.06, 9-11.07    (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 6 Gdańsk 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 7 Gdańsk 21-23.05, 14-16.06, 5-7.07
Gr 8 Gdańsk 21-23.05, 14-16.06, 5-7.07
Gr 9 Starogard Gdański 14-16.05, 14-16.06, 12-14.07   (zmieniono termin 1 zjazdu)
Gr 10 Gdańsk 24-26.05, 18-20.06, 12-14.07
Gr 11 Gdańsk 24-26.05, 18-20.06,  16-18.07
Gr 12 Gdańsk 28-30.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 13 Chojnice 17-19.05, 18-20.06, 19-21.07
Gr 14 Gdańsk 28-30.05, 28-30.06, 19-21.07
Gr 15 Gdańsk 28-30.05, 28-30.06, 16-18.07
Gr 16 Gdańsk 4-6.06, 28-30.06, 16-18.07
Gr 17 Wejherowo 21-23.05, 7-9.06, 28-30.06,      (zmieniono terminy zjazdów)
Gr 18 Gdańsk 4-6.06, 25-27.06, 9-11.07
Gr 19 Gdańsk 4-6.06, 2-4.07, 23-24.07
Gr 20 Gdańsk 4-6.06, 2-4.07, 26-28.07
Gr 21 Lębork 28-30.05, 25-27.06, 9-11.07    (zmieniono terminy zjazdów)
Gr 22 Gdańsk 7-9.06, 25-27.06, 19-21.07
Gr 23 Gdańsk 7-9.06, 28-30.06, 23-25.07
Gr 24 Gdańsk 7-9.06, 5-7.07, 26-28.07
Gr 25 Gdańsk 23-25.04, 24-26.05, 25-27.06    brak miejsc
Gr 26 Gdańsk 11-13.06, 5-7.07, 23-25.07

 

KUJAWSKO-POMORSKIE (368 os.) – 23 grupy

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Bydgoszcz 21-23.05, 18-20.06, 16-18.07
Gr 2 Bydgoszcz 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 3 Bydgoszcz 21-23.05, 4-6.06, 18-20.06,
Gr 4 Bydgoszcz 21-23.05, 14-16.06, 9-11.07
Gr 5 Toruń 10-12.05, 28-30.05, 21-23.06
Gr 6 Bydgoszcz 24-26.05, 14-16.06, 5-7.07
Gr 7 Bydgoszcz 24-26.05, 18-20.06, 12-14.07
Gr 8 Bydgoszcz 28-30.05, 28-30.06, 19-20.07
Gr 9 Włocławek 07-09.05, 07-09.06, 25-27.06
Gr 10 Bydgoszcz 28-30.05, 25-27.06, 16-18.07
Gr 11 Bydgoszcz 28-30.05, 28-30.06, 19-21.07
Gr 12 Bydgoszcz 4-6.06, 25-27.06, 12-14.07
Gr 13 Grudziądz 10-12.05, 4-6.06, 25-27.06
Gr 14 Bydgoszcz 4-6.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 15 Bydgoszcz 7-9.0.06, 28-30.06, 16-18.07
Gr 16 Bydgoszcz 7-9.06, 5-7.07, 23-25.07
Gr 17 Inowrocław 14-16.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 18 Bydgoszcz 7-9.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 19 Bydgoszcz 11-13.06, 2-4.07, 23-25.07
Gr 20 Bydgoszcz 11-13.06, 5-7.07, 26-28.07
Gr 21 Bydgoszcz 23-25.04, 24-26.05, 11-13.06    – ostatnie wolne miejsca
Gr 22 Bydgoszcz 25-27.05, 22-24.06, 6-8.07  weekendowo  zmieniono 1 zjazd
Gr 23 Bydgoszcz 18-20.06, 9-11.07, 23-25.07

 


TERMINY SZKOLEŃ

Data wpisu: 05.04.2018r.

Szanowni Państwo,

W przypadku niezrekrutowania odpowiedniej liczby osób, termin szkolenia ulegnie zmianie. Nowy harmonogram zostanie Państwu przekazany drogą mailową/telefoniczną najpóźniej tydzień przed planowym rozpoczęciem pierwszego zjazdu.


NOWY HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Data wpisu: 03.04.2018r.

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy nowy harmonogram szkoleń:

Szkolenia stacjonarne (72 godziny) 3 zjazdy x 3 dni. Zapewniamy: bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy ponoszą koszt dojazdu na szkolenia.

Zastrzegamy możliwość zmiany miejsca szkolenia, uwzględniając potrzeby osób zakwalifikowanych do projektu. Dopuszczamy odległość do 50 km od wskazanych miejscowości – pod warunkiem, że  miejsca szkoleń będą odpowiadały standardom określonym w projekcie.

POMORSKIE (416 os.) – 26 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Gdańsk 12-14.04, 07-09.05, 07-09.06
Gr 2 Gdańsk 20-22.04, 11-13.05, 25-27.05 weekendowo
Gr 3 Gdańsk 27-29.04, 18-20.05, 15-17.06 weekendowo
Gr 4 Gdańsk 14-16.05, 7-9.06, 25-27.06
Gr 5 Słupsk 09-11.04, 10-12.05, 11-13.06
Gr 6 Słupsk 12-14.04, 26-28.04, 14-16.05
Gr 7 Słupsk 17-19.05, 14-16.06, 12-14.07
Gr 8 Słupsk 28-30.05, 11-13.06, 5-7.07
Gr 9 Starogard Gdański 12-14.04, 14-16.05, 14-16.06
Gr 10 Starogard Gdański 10-12.05, 28-30.05, 21-23.06
Gr 11 Starogard Gdański 21-23.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 12 Starogard Gdański 24-26.05, 18-20.06, 19-21.07
Gr 13 Chojnice 16-18.04, 17-19.05, 18-20.06
Gr 14 Chojnice 10-13.05, 4-6.06, 2-4.07
Gr 15 Chojnice 21-23.05, 21-23.06, 12-14.07
Gr 16 Chojnice 11-13.06, 5-7.07, 16-18.07
Gr 17 Wejherowo 19-21.04, 21-23.05, 21-23.06
Gr 18 Wejherowo 14-16.05, 7-9.06, 25-27.06
Gr 19 Wejherowo 24-26.05, 18-20.06, 9-11.07
Gr 20 Wejherowo 4-6.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 21 Lębork 26-28.04, 28-30.05, 25-27.06
Gr 22 Lębork 17-19.05, 11-13.06, 5-7,07
Gr 23 Lębork 21-23.05, 21-23.06, 16-18.07
Gr 24 Lębork 28-30.05, 14-16.06, 9-11.07
Gr 25 Gdańsk 23-25.04, 24-26.05, 25-27.06
Gr 26 Gdańsk 4-6.06, 2-4.07, 19-21.07

ZACHODNIOPOMORSKIE (304 os.) – 19 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Szczecin 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05   – brak miejsc
Gr 2 Szczecin 23-25.04, 17-19.05, 4-6.06
Gr 3 Szczecin 24-26.05, 11-13.06, 9-11.07
Gr 4 Szczecin 7-9.06, 21-23.06, 12-14.07
Gr 5 Koszalin 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05    – brak miejsc
Gr 6 Koszalin 10-12.05, 7-9.06, 5-7.07
Gr 7 Koszalin 21-23.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 8 Koszalin 14-16.06, 5-7.07, 19-21.07
Gr 9 Kołobrzeg 19-21.04, 07-09.05, 24-26.05
Gr 10 Kołobrzeg 14-16.05, 11-13.06, 2-4.07
Gr 11 Kołobrzeg 28-30.05, 21-23.06, 9-11.07
Gr 12 Kołobrzeg 7-9.06, 18-20.06, 12-14.07
Gr 13 Szczecinek 10-12.05, 28-30.05, 21-23.06
Gr 14 Szczecinek 24-26.05, 14-16.06, 5-7.06
Gr 15 Szczecinek 14-16.05, 14-16.06, 25-27.06
Gr 16 Szczecinek 4-6.06, 25-27.06, 16-18.07
Gr 17 Wałcz 19-21.04, 14-16.05, 04-06.06     – brak miejsc
Gr 18 Wałcz 26-28.04, 21-23.05, 18-20.06
Gr 19 Wałcz 18-20.06, 2-4.07, 16-17.07

 

WARMIŃSKO-MAZURSKIE (272 os.)– 17 grup

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Olsztyn 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05      – brak miejsc
Gr 2 Olsztyn 23-25.04, 10-12.05, 21-23.05
Gr 3 Olsztyn 14-16.05,  14-16.06  5-7.07
Gr 4 Olsztyn 18-20.05, 15-17.06, 13-15.07   weekendowo
Gr 5 Elbląg 12-14.04, 07-09.05, 24-26.05
Gr 6 Elbląg 14-16.05, 11-13.06,  2-4.07
Gr 7 Elbląg 7-9.06, 18-20.06, 12-14.07
Gr 8 Elbląg 28-30.05, 21-23.06, 9-11.07
Gr 9 Ełk 16-18.04, 10-12.05, 28-30.05
Gr 10 Ełk 4-6.06, 25-27.06, 16-18.07
Gr 11 Ełk 28-30.05, 11-13.06, 5-7.07
Gr 12 Ełk 18-20.06, 2-4.07, 16-18.07
Gr 13 Ostróda 19-21.04, 14-16.05,04-06.06
Gr 14 Ostróda 7-9.06, 21-23.06, 5-7.07
Gr 15 Ostróda 24-26.05,  25-27.06,  9-11.07
Gr 16 Ostróda 11-13.06, 2-4.07, 19-21.07
Gr 17 Giżycko 12-14.04, 23-25.04, 17-19.05

KUJAWSKO-POMORSKIE (368 os.) – 23 grupy

Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1 Bydgoszcz 18-20.05, 8-10.06, 6-8.07 weekendowo
Gr 2 Bydgoszcz 10-12.05, 4-6.06, 24-27.06
Gr 3 Bydgoszcz 7-9.06, 9-11.07, 26-28.07
Gr 4 Bydgoszcz 21-23.05, 4-6.06, 18-20.06,
Gr 5 Toruń 10-12.05, 28-30.05, 21-23.06
Gr 6 Toruń 14-16.05, 14-16.06, 2-4.06
Gr 7 Toruń 25-27.05, 22-24.06, 13-15.07 weekendowo
Gr 8 Toruń 17-19.05, 28-30.05, 18-20.06
Gr 9 Włocławek 07-09.05, 07-09.06, 25-27.06
Gr 10 Włocławek 11-13.06, 5-7.07, 16-18.07
Gr 11 Włocławek 14-16.06, 9-11.07, 23-25.07
Gr 12 Włocławek 28-30.05, 18-20.06,  19-21.07
Gr 13 Grudziądz 10-12.05, 4-6.06, 25-27.06
Gr 14 Grudziądz 14-16.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 15 Grudziądz 11-13.06, 12-14.07, 26-28.07
Gr 16 Grudziądz 11-13.06, 2-4.07, 16-18.07
Gr 17 Inowrocław 14-16.05, 14-16.06, 2-4.07
Gr 18 Inowrocław 21-23.05, 7-9.06, 5-7.07
Gr 19 Inowrocław 4-6.06, 5-7.07, 19-21.07
Gr 20 Inowrocław 28-30.05, 21-23.06, 19-21.07
Gr 21 Bydgoszcz 23-25.04, 24-26.05, 11-13.06
Gr 22 Bydgoszcz 27-29.04, 25-27.05, 22-24.06 weekendowo
Gr 23 Bydgoszcz 18-20.06, 9-11.07, 23-25.07

PRZEDŁUŻAMY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Data wpisu: 30.03.2018r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do projektu zostaje przedłużona do 20 kwietnia 2018 roku.


UWAGA TECHNICZNA DO OSÓB WYPEŁNIAJĄCYCH FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Data wpisu: 16.03.2018r.

Szanowni Państwo,


TERMIN ZAKOŃCZENIA REKRUTACJI

Data wpisu: 15.03.2018r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do projektu zakończy się z dniem 31 marca 2018 roku.


HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Data wpisu: 05.03.2018r.

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy harmonogram szkoleń:

Szkolenia stacjonarne (72 godziny) 3 zjazdy x 3 dni. Zapewniamy: bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy ponoszą koszt dojazdu na szkolenia.

Zastrzegamy możliwość zmiany miejsca szkolenia, uwzględniając potrzeby osób zakwalifikowanych do projektu. Dopuszczamy odległość do 50 km od wskazanych miejscowości – pod warunkiem, że  miejsca szkoleń będą odpowiadały standardom określonym w projekcie.

POMORSKIE (416 os.) – 26 grup

  • Grupa 1-4 – 05-07.04, 07-09.05, 07-09.06
  • Grupa 5-8 – 09-11.04, 10-12.05, 11-13.06
  • Grupa 9-12 – 12-14.04, 14-16.05, 14-16.06
  • Grupa 13-16 – 16-18.04, 17-19.05, 18-20.06
  • Grupa 17-20 – 19-21.04, 21-23.05, 21-23.06
  • Grupa 21-24 – 26-28.04, 28-30.05, 28-30.06
  • Grupa 25-26 – 23-25.04, 24-26.05, 25-27.06
Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1-4 Gdańsk 05-07.04, 07-09.05, 07-09.06
Gr 5-8 Słupsk 09-11.04, 10-12.05, 11-13.06
Gr 9-12 Starogard Gdański 12-14.04, 14-16.05, 14-16.06
Gr 13-16 Chojnice 16-18.04, 17-19.05, 18-20.06
Gr 17-20 Wejherowo 19-21.04, 21-23.05, 21-23.06
Gr 21-24 Lębork 26-28.04, 28-30.05, 28-30.06
Gr 25-26 Gdańsk 23-25.04, 24-26.05, 25-27.06

ZACHODNIOPOMORSKIE (304 os.) – 19 grup

  • Grupa 1-4 – 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05
  • Grupa 5-8 – 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05
  • Grupa 9-12 – 12-14.04, 07-09.05, 24-26.05
  • Grupa 13-16 – 16-18.04, 10-12.05, 28-30.05
  • Grupa 17-19 – 19-21.04, 14-16.05, 04-06.06
Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1-4 Szczecin 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05
Gr 5-8 Koszalin 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05
Gr 9-12 Kołobrzeg 12-14.04, 07-09.05, 24-26.05
Gr 13-16 Szczecinek 16-18.04, 10-12.05, 28-30.05
Gr 17-19 Wałcz 19-21.04, 14-16.05, 04-06.06

WARMIŃSKO-MAZURSKIE (272 os.)– 17 grup

  • Grupa 1-4 – 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05
  • Grupa 5-8 – 12-14.04, 07-09.05, 24-26.05
  • Grupa 9-12 – 16-18.04, 10-12.05, 28-30.05
  • Grupa 13-16 – 19-21.04, 14-16.05,04-06.06
  • Grupa 17 – 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05
Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1-4 Olsztyn 09-11.04, 26-28.04, 21-23.05
Gr 5-8 Elbląg 12-14.04, 07-09.05, 24-26.05
Gr 9-12 Ełk 16-18.04, 10-12.05, 28-30.05
Gr 13-16 Ostróda 19-21.04, 14-16.05,04-06.06
Gr 17 Giżycko 05-07.04, 23-25.04, 17-19.05

KUJAWSKO-POMORSKIE (368 os.) – 23 grupy

  • Grupa 1-4 – 05-07.04, 26-28.04, 21-23.05
  • Grupa 5-8 – 09-11.04, 10-12.05, 28-30.05
  • Grupa 9-12 – 12-14.04, 07-09.05, 07-09.06
  • Grupa 13-16 – 16-18.04, 17-19.05, 04-06.06
  • Grupa 17-20 – 19-21.04, 14-16.05, 14-16.06
  • Grupa 21-23 – 23-25.04, 24-26.05, 11-13.06
Grupa Miejsce szkolenia Terminy
Gr 1-4 Bydgoszcz 05-07.04, 26-28.04, 21-23.05
Gr 5-8 Toruń 09-11.04, 10-12.05, 28-30.05
Gr 9-12 Włocławek 12-14.04, 07-09.05, 07-09.06
Gr 13-16 Grudziądz 16-18.04, 17-19.05, 04-06.06
Gr 17-20 Inowrocław 19-21.04, 14-16.05, 14-16.06
Gr 21-23 Bydgoszcz 23-25.04, 24-26.05, 11-13.06

REKRUTACJA DO PROJEKTU

Data wpisu: 28.02.2018r.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z zapisami regulaminu projektu proces rekrutacji prowadzony jest za pośrednictwem formularzy online:


LIST POLECAJĄCY

Data wpisu: 28.02.2018r.


Informacja o projekcie

Data wpisu: 27.02.2018r.

Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia rozpoczęło na terenie 4 województw realizację następujących projektów:

  • „Kompleksowy program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów skierowany do Kadr zarządzających placówek oświatowych w województwie ZACHODNIOPOMORSKIM.”, POWR.02.10.00-00-3020/17
  • „Kompleksowy program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów skierowany do Kadr zarządzających placówek oświatowych w województwie KUJAWSKO-POMORSKIM.”, POWR.02.10.00-00-3021/17
  • „Kompleksowy program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów skierowany do Kadr zarządzających placówek oświatowych w województwie POMORSKIM.”, POWR.02.10.00-00-3017/17
  • „Kompleksowy program rozwijania kompetencji kluczowych uczniów skierowany do Kadr zarządzających placówek oświatowych w województwie WARMIŃSKO-MAZURSKIM.”, POWR.02.10.00-00-3018/17

Projekty są finansowane  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. w ramach konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-006/17 ,,Szkolenie i doradztwo dotyczące rozwijania kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy dla dyrektorów, wicedyrektorów i innych osób pełniących funkcje kierownicze w szkole”.

Celem projektów jest podniesienie kompetencji dyrektorów, wicedyrektorów, kierowników zespołów przedmiotowych oraz kierowników świetlic szkolnych z szkół/przedszkoli z terenu województwa w zakresie wykorzystania systemu wspomagania rozwoju kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy, nauczania eksperymentalnego, właściwych postaw uczniów oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia poprzez wdrożenie programów szkoleniowo-doradczych wraz z obudową metodyczną, wypracowanych w ramach projektu pozakonkursowego ORE w okresie do końca października 2019 r.

Grupa docelowa: dyrektorzy, wicedyrektorzy, kierownicy zespołów przedmiotowych oraz kierownicy świetlic szkół/przedszkoli z terenu województwa Warmińsko-Mazurskiego/ Pomorskiego /Zachodniopomorskiego/ Kujawsko-pomorskiego (min 50% osób pracujących na terenie gmin wiejskich i wiejsko-miejskich przy czym z jednej szkoły udział może wziąć jedna osoba ).

 

W ramach projektu realizowane będą :

  1. Szkolenia dla kadry kierowniczej ( 72 godz. szkolenia w trzech modułach – 3 dniowych ), trzy 3-dniowe zjazdy stacjonarne – od kwietnia 2018r do września 2018r. Zajęcia prowadzone będą przez wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską, w tym praktyków – aktywnych i byłych dyrektorów szkół, znających specyfikę i perspektywę pracy w placówkach oświatowych, szczegółowy program szkoleń – dostosowany do potrzeb i oczekiwań uczestników. Szkolenia – w miastach powiatowych/wojewódzkich, zapewniamy bezpłatny nocleg i całodzienne wyżywienie (gwarantowany dla uczestników mieszkających w innych miejscowościach niż te, w których zlokalizowane są szkolenia).
  2. Zorganizowanie przez uczestników szkoleń procesu wspomagania w placówce, w której są zatrudnieni – w okresie 1 października 2018r do 30 czerwca 2019r. Proces będzie wspierany przez  doradców oraz w ramach zorganizowanych sieci współpracy. Każdy uczestnik otrzyma 24 godz/os. indywidualnego doradztwa wspomagającego w miejscu pracy.  Zadaniem doradcy będzie pomoc uczestnikom przy przygotowaniu rozwiązań ewentualnych problemów, organizacyjnych lub dydaktyczno-wychowawczych, wskazuje literaturę przedmiotu, przykłady dobrych praktyk.

Z projektu wykluczeni są dyrektorzy/ szkół/przedszkoli/placówek przewidzianych do likwidacji oraz szkół/przedszkoli, które zostały objęte wsparciem
w zakresie wspomagania w ramach projektów pozakonkursowych ORE oraz projektów konkursowych realizowanych w Działaniu 2.10 PO WER dot: szkolenia
i doradztwa dla pracowników systemu wspomagania pracy szkoły i organów prowadzących ( strona MEN https://efs.men.gov.pl/wiadomosci/aktualizacja-zestawienia-szkol-i-placowek-objetych-wsparciem )

Termin rozpoczęcia rekrutacji – 28 lutego 2018r.

Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne do pobranie na stronie : www.frr.org.pl/forum-kadry-kierowniczej/